Farmasi ile kuru ve hassas cilt bakımı için sizlere mükemmel bir seri öneriyoruz. Farmasi Aynısefa serisi! Farmasi aynısefa serisi ile cilt bakımınızı yormadan gerçekleştireceksiniz.

Çevresel koşullar, stres, beslenme şeklimiz, alkol ve sigara tüketimi gibi bir çok etken cildin yıpranmasına ve cildin erken yaşlanmasına sebep olmaktadır. Bu durumu iyileştirmek için düzenli olarak cilt bakımı yapmak önemli ve gerekli bir uygulamadır. Gün içerisinde yorulan cilt dışarıdan beslendirilerek güçlendirilir, bakım sayesinde çevresel koşullara karşı bariyer sağlanır. Böylelikle cilt her zaman güçlü, sağlıklı ve genç kalır.

Hassas ve kuru ciltler için bakım sorunlu olabiliyor. Özellikle hassas ciltlerde kullanılacak ürünler cilt tipine uygun olmalı ve kullanan kişiyi memnun etmelidir. Bir çok kişi hassas cilt bakımında sorun yaşamaktadır. Kuru ve hassas cilt bakımı için Farmasi aynısefa serisinden 3 ürün tavsiye etmekteyiz. Bu ürünleri adım adım uygulayarak kuru ve hassas cildiniz için cilt bakımınızı en üst seviyede yapabilirsiniz.

Tam bir cilt bakımı için aşağıdaki üç ürünü adım adım ve düzenli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Tam etkiyi görebilmeniz için en az bir hafta sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanabilirsiniz.

Birinci Adım – Temizleme – Farmasi Aynısefa Yüz Temizleme Jeli

 • Hassas ve kuru cilt bakımının ilk adımıdır
 • Kuru ve hassas ciltteki kir, toksin ve makyaj kalıntılarını yormadan temizler.
 • İçeriğindeki aynısefa yağı ile cildi besler
 • İkinci adım olan tonikleme işlemini kolaylaştırır.

İkinci Adım – Tonikleme – Farmasi Aynısefa Yağı Yüz Toniği

 • Hassas ve kuru cilt bakımının ikinci adımıdır.
 • Derin temizleme yapar. Artakalan tüm kir ve kalıntıyı temizler.
 • Son adım için cildi hazırlar.

Üçüncü Adım – Nemlendirme – Farmasi Aynısefa Yağı Yüz Kremi

 • Hassas ve kuru cilt bakımının son uygulamasıdır.
 • Temizlenmiş yüz ve gerdan bölgesine ince bir tabaka olarak sürülür.
 • Cildi uzun süre nemli tutar.
 • Dış etmenlere karşı bariyer sağlar.

Hassas ve kuru cilt bakımı için Farmasi’yi tercih ederseniz size öncelikle Farmasi’ye üye olmayı öneririz. Böylelikle ürünleri indirimli fiyattan satın alabilir ve diğer tüm Farmasi fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Aşağıda bulunan Farmasi üyelik formunu doldurmanız ve üyelik için bize ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda geri dönüş yapılacak ve üyelik işleminiz için size yardımcı olunacaktır.

Kuru Ve Hassas Cilt Bakımı İçin Farmasi Aynısefa Serisi
Farmasi Ücretsiz Üyelik için sitemizi ziyaret edip hemen Ücretsiz Farmasi Üye Ol. Giriş Yapıp Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra Farmasi Üyelik bilgilerinizin doğruluğu üyeliğinizin aktifliği, Farmasi iletişim bilgileriniz ile sizi arayıp Farmasi Üyelik, Farmasi katalog, siparişler ve Farmasi hakkında bilgi verilecektir.