Farmasi’de bulunan üyeliğinizin, kaydınızın iptal edilmesi için Farmasi sayfanıza Tc ve şifrenizle girişi yaparak, ‘bilgi destek’ dilediğiniz açıklamayı yaparak istifa edebilirsiniz.

Esasında yeni üye olduysanız, Farmasi’den 2 ay boyunca sipariş vermediğinizde üyeliğiniz sonlanacaktır ve askıya düşeceksiniz. Eğer sipariş oluşturduktan sonra üyeliğinizin sonlanmasını istiyorsanız 6 ay süresince sipariş vermeyerek üyeliğinizin sonlanmasını sağlayabilirsiniz.

Farmasi üyeliğiniz askıya alındıktan sonra dilediğiniz zaman tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Fakat burda dikkat edilmesi gereken bir husus şudur; İstifa ettiğinizde tekrardan Farmasi’ye ‘iletişim’ butonundan yazarak ilk önce istifanızı geri talep etmeniz gerekmektedir. İstifanızın geri alınması Farmasi etik kurulunda görüşüldükten sonra askıya alınacaktır. Daha sonrasında ise dilediğiniz sponsora üye olabilirsiniz.

Zaman zaman bu tarz istifa konuları merak edilmektedir. Eş kaynaklı yada farklı iş kaynaklı sebeplerden dolayı üyeler istifa konusu gündeme gelebilmektedir. Bu durumlarda da Farmasi gayet çözüm odaklı yaklaşmaktadır.

Farklı ‘firmalarda’ üye olan kişiler, o firmalardan alışverişlerini yapmasalar da üyeliklerine son verilmemektedir. 10 kuruş kalan bir bakiye nedeniyle icabında avukatlık dahi olmaktadırlar. Farmasi üyelerini kesinlikle bu ve benzeri durumlara düşürmez. Çünkü Farmasi açık hesapla çalışmamaktadır. Dolayısıyla ne alacağı nede vereceği kimsenin kimsede kalmaz.

Haliyle hiçbir Farmasi temsilcisi, üyesi borç ile karşılaşmaz. Tam aksine gelir elde eder ve bütçesine katkıda bulunur. Hatta bütçesini Farmasi’yle kalkındırması, şahlandırması mümkün olabilmektedir.

Farmasi İstifa etmeden önce bir bilene sormak için, Farmasi İstifa hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan formu doldurunuz. En kısa sürede size ulaşılacaktır ve tüm merak ettikleriniz cevaplandırılacaktır.

Farmasi’de Nasıl İstifa Edilir?