Yeni kayıtlara özel sponsor değişikliği, üyelik işlemleri sırasında istek dışında gelişen yanlış ve hatalı sponsor seçimi sonunda olur. Girişimci kişisel bilgiler bölümünün alt kısmında bulunan sponsor değişikliği işlemini kayıt olduğu saatten 6 saat için de gerçekleştirebilmektedir.

Değiştirme işlemine başlar başlamaz Sponsor kodu kutucuğuna çalışmak ve alt ekibinde olmak istediği sponsorun girişimci kodunu yazıp onayladığı anda değişiklik işlemini tamamlamış olacaktır. Fakat Sipariş verdikten sonra değişiklik yapmaya karar vermiş ise değişiklik işlemi gerçekleşmeyecektir. Sponsor değişikliği yapmak isteyen girişimcimizin hiç sipariş girişi yapmamış olması gerekmektedir.

Girişimciler tarafından süresi dolduktan sonra iletilen ve süresi geçmiş sponsor değişikliği talepleri hiç bir şekilde gerçekleşmeyecektir

Siz de tüm bu kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için Farmasi Üyelik oluşturabilirsiniz. Sayfamızdaki iletişim adresleri bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar size yakınız. Doğru sponsor hayat kurtarır. Hemen size geri dönüş sağlayacağız.

Farmasi Yeni Kayıtlara Özel Sponsor Değişikliği Nasıl Yapılır?