Sadece yeni üye olan Farmasi üyelerinin, ilk ayında alabilecekleri Farmasi Yeni Danışman Paketi Eylül 2020 den itibaren 74.99 tl olarak güncellenmiştir. Yeni Danışman Paketleri 4 çeşittir, hepsinin içeriği farklı fakat ücreti ve bazı özellikleri aynıdır. ‘Kişisel Bakım Paketi, Yeni Başlangıç Kozmetik Paketi, Erkek Bakım Paketi ve Temizlik Paketi olarak toplamda 4 pakettir.

Farmasi’ye üye olarak almak istediğiniz Farmasi ‘Yeni Danışman Paketi‘ ücreti artık 74.99 tl. İçeriği ve Farmasi üyelerine sağladığı imkanlar aynı şekilde devam etmektedir.

Farmasi yeni danışman paketini alacak olan yeni Farmasi üyeleri kargo ücreti ve katalog ücreti ödemeyeceklerdir.

Daha önceki aylarda olduğu gibi Temizlik Paketi Hariç, Yeni Danışman Paketleri mıknatıslı şık kutusunda gelmektedir. 8 adet ürün içermektedir.

1 adet Bb Krem mat ruj, 125 ml at kestanesi masaj jeli, 1 adet çok amaçlı temizleyici, 225 ml sarımsaklı şampuan, 20 ml siyah maske, aynısefa yağı sabunu, Beyazlatıcı diş macunu; olmak üzere toplam 8 ürün bunlardır. Ürün stok durumuna göre ürünler değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse; At kestanesi yerine Biber balzamı, Aynısefa sabunu yerine Çay ağacı sabunu gibi.

Daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen tarafımıza sayfamızda bulunan form aracılığı ile ulaşın. Size en kısa sürede dönüş yapalım ve en net bilgileri aktaralım.

Farmasi Yeni Danışman Paketi Ücreti Ne Kadar?