1. Farmasi Üyelik Kayıt Nasıl Olur?

Farmasi üyelik işlemi için ücretsiz bilgi formu doldurulduktan sonra Farmasi danışmanı sizi telefonla arayarak üyelik kayıt işlemleri fırsatlar ve sipariş verme işlemleri hakkında sizlere bilgi verilir ve üyeliğiniz gerçekleştirilir. Cep telefonu numaranıza gelen şifre ile www.farmasiint.com adresinden kullanıcı ve şifreyle giriş yaparak anında online siteden ürünleri görerek sipariş verebilirsiniz. İsterseniz evinize kadar ücretsiz katalog ve deneme ürünlerini alıp ürünleri sipariş vermeden de deneme imkânına sahipsiniz.

Telefon ya da www.farmasigirisi.net adresimizden de kampanyaları ve extra fırsatları öğrenebilirsiniz.

2. Farmasi üyelik şartları nelerdir.

farmasi üyelik şartları

18 yaşını dolduran herkes üye olabilir ve ister kendi ürünlerini %30 %40 indirimli alabilir ister ürünleri satarak veya alt ekip kurarak toplam satışlardan prim alarak para kazabilir. Farmasi üyelik şartları bu kadar basit.

3. Üyelik esnasında istenen bilgiler nelerdir?

Ad, Soyad, T.C Kimlik No. Doğum Yılı ve Tarihi, Açık Adresiniz, Cep Tel. bilgileridir.

4. Farmasi üyelik ücreti ne kadar?

Farmasi üyelik ücretsizdir. Kayıt için herhangi bir ödeme yapmazsınız.

5. Farmasi sipariş ödemeleri nasıl yapılır?

Farmasi siparişlerin ödemesini kişisel sayfanız üzerinden güvenli şekilde kredi kartı ile yapabilirsiniz. Eğer isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile kargoyu getiren kargo firmasına ürünlerinizi teslim alırken de ödeme yapabilirsiniz

6. Farmasi danışmanı olmanın avantajları nelerdir?

Farmasi de kozmetik ürünlerin %30 indirimli alabilirsiniz. Dr. Cevdet Tuna Markalı kurucumuzun geliştirdiği bitkisel sağlıklı yaşam ürünlerini  %40 indirimli alabilirsiniz. Satışlardan %30 ve %40 oranında kar sağlayabilirsiniz. Farmasi’nin kampanyalı ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Ve yapılan satışlara göre hediyeler kazanabilirsiniz.

Etrafınızdaki arkadaşlarınızdan tanıdıklarınızdan üye yapabilir ve alt üyelerinizin yaptığı toplam sarıştan % 3 ten başlayan ve % 21 e varan oranlarda primler alabilirsiniz. İstediğiniz saatte çalışarak kandi işinizin patronu olursunuz.

7. Farmasi de kendime alt üye yapabilir miyim?

Üyelik formunu doldurduktan sonra cep telefonunuza gelen şifreyle kendi sayfanızdan giriş yaparak, alt ekibinize üye kaydı yapabilirsiniz. Kendi ekibinizi oluşturun ve alt ekibinizle daha çok kazanabilirsiniz.

8. Farmasi de her ay sipariş verme zorunluluğu var mıdır?

Farmasi de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Farmasiye kayıt olduktan sonra hiç sipariş vermezseniz 2 ay sonra üyeliğiniz askıya düşer. Eğer üye olduktan sonra bir sefer sipariş verirseniz ve sonrasında sipariş vermez iseniz son siparişinizden 180 gün sonra üyeliğiniz askıya düşer. Askıdayken herhangi bir sipariş veremezsiniz. Askıdan çıkmak için herhangi bir sponsora/danışmana başvurmanız gerekir. Kendiniz askıdan çıkamazsınız.

9. Farmasi hangi kargoyla çalışıyor?

Farmasi firması Aras kargo ve Yurtiçi kargo ve Ptt kargo ile çalışıyor.

10. Farmaside kargo ücreti var mıdır?

Farmasi de değişen zamanlarda kargo kampanyaları olmaktadır.  Genellikle hafta sonu 90TL üzeri kargo bedava kampanyası yapılmaktadır. Hafta içi ise genelde  buna benzer tutar üzerinde olan siparişler için bazı kargo bedava kampanyası yapılmaktadır. Özel kargo kampanyaları da yapılmaktadır. Mesela ayın ilk 1o günü 90 TL üzeri kargo bedava şeklinde çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. Bu kargo kampanyaları üye olduktan sonra şifreyle girilen farmasi kişisel sayfanızda duyurular bölümünde duyurulmaktadır. Peki, hiçbir kargo kampanyası olmayan bir güne denk geldiniz veya 90TL lik limite ulaşamadınız o zaman ne olacak. O zaman güncel fiyat olan 11 TL kargo ücreti siparişe yansır ama kargo ücreti karşılığında size hediye ürün gönderilmektedir. Bir bakıma her türlü kargo ücreti size bedavaya gelmektedir. Bu şekilde kargo ücreti ödemezsiniz.

11. Farmasi Üyelik kazançları nedir?

Farmasi üyelik formunu doldurup üye olduğunuzda makyaj ürünlerini %30 Dr. Cevdet Tuva ürünü olan cilt bakım ve tedavi ürünlerini %40, sağlıklı yaşam ve gıda takviyelerini de %30 indirimli alırsınız. Arkadaş ve çevrenize satışlarınızda %30  ve %40 satış karı elde edersiniz. Belli miktarlarda siparişlerinize ayrıca hediye ürünler kazanırsınız. Farmasi’den profesyonel bir şekilde çok para kazanmak isterseniz, çevrenizdekileri üye yaparak alt ekibinizi oluşturursunuz.

Üyeleriniz ve onların alt üyeleri ile toplamdaki satış miktarınız oranında daha çok para kazanırsınız. Farmasi de kazanç sınırı yoktur. Farmasi de ki kazancınızın siz belirlersiniz.

12. Sipariş teslim süresi ne kadardır?

Farmasi internet üzerinden siparişinizi verdikten sonra 2 veya 3 gün içerisinde, seçtiğiniz kargoyla  ürünleriniz kapınızda olur.

13. Farmasi de kullanıcı adı ve şifresi nasıl alınır?

Farmasi üyelik işlemi gerçekleştikten sonra artık siz bir girişimci ve danışansınız. Cep telefonunuza şifreniz gelecektir, kayıt sırasında girdiğiniz TC numarası da sizin kullanıcı adınızdır.

14. Farmasi şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?

Şifrenizi kaybederseniz farmasi giriş d sayfasının alt kısmında bulunan şifremi unuttum bölününe tıklayarak sorulan sorulara cevaplar verdiğinizde şifreniz sisteme kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilecektir. Veya isterseniz  Farmasi müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

15. Farmasi ürünleri nasıl testlerden geçiyor?

Farmasi ürünleri test edilirken kesinlikle hayvanları kullanmamaktadır.

16. Farmasi ürünleri raf ömrü ne kadardır?

Farmasi ürünleri raf ömrü 3 yıldır.

17. Farmasi ürün gurupları nelerdir?

Makyaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri, gıda takviyeleri, ıslak mendil gurubu, cilt bakım ürünleri gibi ürünler mevcuttur.

18. Farmasi ürünlerinin sağlık bakanlığı onayı var mıdır?

Farmasi ürünlerinin sağlık bakanlığı onay belgesi vardır. Fabrika Sağlık Bakanlığı tarafından her ay kontrol edilmektedir.

19. Farmasi ürünlerinin Helâl Sertifikası var mıdır?

Farmasi ürünlerinin Helâl sertifikası vardır. Helal derneği yürütme kurulu Konya Selçuklu Üniversitesi Prof: Dr. Mehmet Aydın, Prof: Dr. Ümit Gürbüz, Prof: Dr. Mustafa Karakaya Helallik belgemizin testlerini yapmışlardır.

20. Farmasi kaç yıllık bir firma?

Farmasi 1950 yılında temelleri atılmış 2019 yılı itibari ile 69 yaşında 5 Kıtada 500 Milyondan fazla tüketiciye ulaşmıştır. 2018 yılında Türkiye’nin bir numaralı doğrudan satış markası olmuştur.

21. Farmasi ürün iade garantisi var mıdır?

Farmasi ürünlerin ürün iade garantisi vardır.

Ürün İade Prosedürü;

Farmasi’nin Garanti Prensipleri:

Farmasi garantisi bütün Farmasi ürünlerini kapsar. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince bir ürünümüzden memnun kalmadığınız takdirde ürünün tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade prosedürümüz çerçevesinde iade edebilirsiniz. Tüm Farmasi Danışmanları ve Müşterileri ürünümüzden memnun kalmadığı takdirde ürünleri iade etme hakkına sahiptir.

22. Farmasi ambalajları geri dönüşümlü müdür?

Farmasi ürünleri ve ambalajları çevreye dost ambalajlarla satışa sunulmakta ve Ömerli de bulunan tesislerimizde üretilmektedir. Ambalajların tümü dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir. Ancak, bir ürün ambalajı açıldıktan sonra iade edildiğinde, hiç kullanılmamış olsa bile yeniden satışa verilmeden imha edilmektedir. Ürünlerinizi iade etmeden önce bir kez daha düşünmenizi öneririz.!

23. Satın alınan ürün en geç ne zamana kadar iade edilebilir?

İade kabul süresi; ürünün teslim tarihinden itibaren 7 gündür.

24. İade talebinizin kabulü ve işlemlerinizin doğru yapılabilmesi için dikkat edilecek hususlar

Faturadaki ürün iade bilgileri kısmı tam ve okunaklı şekilde doldurulmalıdır. Fatura mutlaka imzalanmalıdır. İmzalı fatura ve ürünler birlikte gönderilmelidir. Fatura üzerinde işlem isteği mutlaka işaretlenmelidir.

25. İade hangi durumlarda kabul edilemez?

Teslim tarihinden itibaren 7 gün geçmişse, ürünün hediyesi gönderilmediyse (Bedava ürün promosyonları, aksesuar hediyeleri, temsilci program hediyeleri vb) iade kabul edilmez.

26. Ürün değişimi hangi durumlarda yapılabilir?

Ürün değişimi sadece ürünün hasarlı ve kusurlu olması durumunda yapılabilir. Sipariş edilen ürünün aynı fiyat ve kategoride olsa dahi başka bir ürünle değişimi kabul edilemez. (Renk değişikliği talepleri) Böyle bir talepte bulunulması halinde, işlem, ürün bedelinin bir sonraki faturadan düşülmesi şeklinde yapılacaktır.

27. Farmaside online alışveriş yapmak mümkün mü?

Farmasi Online Katalogun farmasiint.com adersinde olup şifrenizle giriş yaptığınız an online alışveriş yapabilirsiniz. Online alışveriş sadece üyelere özeldir. Üye olmayanlar alışveriş yapamaz.

28. Farmasi ürünleri bitkisel mi?

Farmasi ürünleri bitkisel  üretilmektedir. Güvenle kullanabilirsiniz.

29. Farmaside sponsor değişikliği var mıdır?

Farmasi üyelik işleminden sonra üyeler üyelikten itibaren ilk 6 saat isterlerse sponsor değişikliği yapabilirler. Bu süre farmasi üyelik formu doldurulduğunda başlar. Bunun dışında Farmasi’de sponsor değişikliği yoktur. Sponsorunuzu değiştirmek istiyorsanız 6 ay üst üste sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğiniz düşer. Veya üye olduktan sonra ilk 6 saati kaçırdıysanız ve hiç sipariş vermediyseniz 2 ay sonra üyeliğiniz askıya düşer o zaman sponsor değişikliği yapabilirsiniz.

30. Farmasi de sipariş nasıl verilir?

Farmaside siparişlerinizi internet aracılığı ile farmasiint.com dan, Farmasi müşteri hizmetlerini arayarak ya da sponsorunuz yardımı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

31. Farmasi aktiflik şartı zorunlu mu?

Farmasi alt ekiplerinizden prim hak edebilmeniz için kişisel 140TL puanlık sipariş verme zorunluluğu vardır.

32. Farmasi kayıt şart var mıdır?

Farmasi de önceden var olan aktif kayıt şartı kaldırılmıştır.

33. Farmasi Katalog Şartı:

%12 Seviyesi lider 5 Katalog

%15 Seviye Üst Lider 10 Katalog

%18 Seviye Yönetici 25 Katalog

%21 Seviye Müdür 50 Katalog

%21 Seviye Direktör 50 Katalog

%21 Seviye Altın Müdür Direktör 50 Katalog

%21 Seviye Platin Müdür Direktör 75 Katalog

%21 Seviye Zümrüt Müdür Direktör 75 Katalog

%21 Seviye Elmas Müdür Direktör 75 Katalog

%21 Seviye As Başkan Müdür Direktör 200 Katalog

%21 Seviye Başkan Müdür Direktör 200 Katalog

%21 Seviye Sultan Müdür Direktör 200 Katalog

34. Farmasi ödeme şekilleri nelerdir?

Farmasi kredi kartı ile ödeme?

Kişisel sayfanız üzerinden sipariş sonunda kredi kartı seçeneğini seçerek güvenilir bir şekilde kredi kart bilgilerinizi girerek siparişinizi onaylayabilirsiniz. Kredi kart bilgileriniz sistemimiz üzerinden tutulmamaktadır Güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Farmasi Kapıda ödeme?

Kişisel sayfanız üzerinden kapıda ödeme seçeneğini seçerek 2 veya 3 gün içinde gelen kargo firmasına ödemenizi yapıp ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Farmasi üyelik avantajlarından biri de kredi kartı olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.

Havale ile ödeme?

Hesap numarasına havale yapılarak ta ödeme yapılabilir.

35. Farmasi üyelik sonlandırma nasıl yapılır?

Üyelikten sonlandırma için bir dilekçe ile başvurmanız gerekmektedir. Bu sayede üyelikten istifa etmiş olacaksınız.

36. Farmasi üyelik paketi nedir?

Her ay ufak değişiklikler olmasına rağmen genel olarak yeni üye olanlara sağlanan çok ayrıcalıklı bir pakettir. Hoş geldin paketi olarak ta bilinir. 260 TL lik ürünlerden oluşan set sizlere 65TL dir. Bu paketin amacı ürünü önce kullanıp deneyip daha sonra diğer insanlara tavsiye edilmesini sağlamaktır.

37. Farmasi üyelik hediyesi nedir?

Farmasi yeni üye olanlara bazen bazı extra hediyeler de vermektedir. Bu hediyeler zamanla değişmektedir. Bu hediyeleri öğrenmek için bizimle veya danışmanınıza başvurun lütfen.

38. Farmasi üyelik girişi nedir? Nasıl yapılır?

Farmasi üye olanlar sisteme girmek için kullanıcı numarası (TC No) ve şifreyi (üyelikten sonra cep telefonuna gelecek) bildikten sonra giriş yapmak için farmasi ana sitesi olan https://www.farmasiint.com/girisimci-girisi sayfasından veya https://www.farmasiint.com/ anasayfaya giriş yaptıktan sonra üstte menüde girişimci girişi yazan menüye tıklayarak açılan bölüme bilgilerini girdiğinde sisteme girmiş oluyorlar. Buradan hemen indirimli alışveriş yapaya başlayabilirsiniz.

39. Farmasi üyelik ekşi sözlükte var mı?

Farmasi ile pek çok ortamda çeşitli bilgiler bulabilirsiniz. Bunları araştırmakta fayda var. ama Dikkat edilmesi gereken konu bir başarısızlık yaşayanların neden başarısız olduklarını doru olarak tespit etmektir. Bu işi iyi yapan da var yapamayan da var. Ona göre tarafsız bir değerlendirme yapmak gerekir.

40. Farmasi üyelik linki nereden bulabilirim?

Farmasi firması direkt link yayınını yasaklamıştır. Amacı tam bilgilendirme yapmadan link ile insanların üye olması sonrasında ise problemler yaşamasıdır. Bunu aşmak için üye olmak isteyenler internetten veya çevresinden  bir danışman bulup gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra üye yapılmaktadır. O zaman danışman size kendi danışman üyelik linkini verebilir ve siz de o link üzerinden üye olabilirsiniz.

41. Farmasi üyelik şikayet var mı?

Her firmada olduğu gibi bazı problem çıkabilmektedir. Ama farmasi şikayetleri dinleyip çözüm bulmaya çalışmaktadır. Bunun için destek platformları vardır.

42. Farmasi üyelik iptali nasıl yapılır?

Farmasi üyelik iptali için bir dilekçe ile başvurmanız gerekmektedir. Bu sayede üyelikten istifa etmiş olacaksınız.

43. Farmasi üye giriş işlemleri nasıl yapılır?

Farmasi üye olanlar sisteme girmek için kullanıcı numarası (TC No) ve şifreyi (üyelikten sonra cep telefonuna gelecek) bildikten sonra farmasi giris yapmak için farmasi ana sitesi olan https://www.farmasiint.com/girisimci-girisi sayfasından veya https://www.farmasiint.com/ anasayfaya giriş yaptıktan sonra üstte menüde girişimci girişi yazan menüye tıklayarak açılan bölüme bilgilerini girdiğinde sisteme girmiş oluyorlar. Buradan hemen indirimli alışveriş yapaya başlayabilirsiniz. Farmasi giriş yapma işlemi bu şekildedir.

44. Farmasi üyelik hediyeleri nedir?

Farmasi yeni üye olanlara bazen bazı extra hediyeler de vermektedir. Bu hediyeler zamanla değişmektedir. Bu hediyeleri öğrenmek için bizimle veya danışmanınıza başvurun lütfen.

Farmasi üyelik nedir? Şartları, Kayıt Formu Farmasi üye ol