Farmasi Helal Sertifikası Var mı? Farmasi Helal mi?

Helal gıda logolu ürünlerin içerisinde sağlığı olumsuz yönde etkileyecek ve zarar verecek maddelerin bulunması tamamen yasaktır. Kullanılacak katkı maddesinin insan sağlığına zarar vermemesi durumunda bir miktar kullanılması bir sorun teşkil etmemektedir. Kullanılacak katkı maddeleri sadece bitki ve helal hayvan gruplarından elde edilir.

Farmasi Helal Sertifikası DSR Certification

Farmasi Helal Sertifikası Var mı? Farmasi Helal mi?

Farmasi Helal Sertifikasına Sahip Ürünleri

Helal sertifikasına sahip ürünleri; Şampuan, saç kremi, saç maskesi, duş jeli, el ve vücut losyonu, el kremi, yüz kremi, süt, tonik, kokular, maske, ayak kremi, ayak spreyi, ayak fırçası, bebek şampuanı, bebek kremi, bebek losyonu, kolonya, maskara, pudra, fondöten, el yıkama, saç jölesi, yağlar, diş macunu, sağlıklı yaşam ürünleri, güneş bakım ürünleri, yüz yıkama, serumlar, ev eşyaları, sabunlar, rulo, deodorantlar, rujlar, dudak parlatıcısı, tırnak bakımı, göz kalemi, dudak kalemleri, göz farı, kaş farı, kaş maskara, kaş kalemi, köpük, tıraş jeli, tıraş köpüğü, masaj yağı, masaj jeli, ısı masajı jel, köpük banyosu, göz kremi, dudak kremi, dudak kremi, dudak yağı, su spreyi, ıslak mendil, göz astarı, kapatıcı, bb krem, cc krem, tıraştan sonra ürünleridir.

Farmasi’ye üye olmak isteyen yada üye olan girişimcilerin en çok merak ettiği ve özellikle Farmasi’yi tercih etmelerinin sebebi de Farmasi’nin %100 helal sertifikasına sahip olmasıdır. Farmasi ürünleri su bazlı olup namaza, abdest’e engel olabilecek kimyasalları içermemektedir.

Farmasi’de nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmamaktadır. Yüz beyazlatıcı setimizde kum zambağı kullanılmakta ve bu bitkinin nesli tükenmektedir. Bu sebeple Farmasi özel olarak kendi üretim merkezlerinde yetiştirdiği kum zambaklarını kullanmaktadır.

Farmasihelalliğe son derece önem veren bir şirkettir. Kurucusu Dr. Cevdet Tuna Altın Kurallarında’da belirttiği gibi tüm maddelere istinasız uyulmakta bu kriterlere uygun ürünler üretilmekte.

Yeni Dünya’da diğer dinlere mensup olanlar da helal sertifikasını sorgulamaktalar. Takip ettiği çizgi doğrudur. Herkesten takdir almaktadır, beğenilmektedir.

Farmasi Ürünleri Helal mi? Helal Sertifikasi Var mı?
Farmasi Ücretsiz Üyelik için sitemizi ziyaret edip hemen Ücretsiz Farmasi Üye Ol. Giriş Yapıp Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra Farmasi Üyelik bilgilerinizin doğruluğu üyeliğinizin aktifliği, Farmasi iletişim bilgileriniz ile sizi arayıp Farmasi Üyelik, Farmasi katalog, siparişler ve Farmasi hakkında bilgi verilecektir.