Farmasi Yeni Üyelik Kaydınızı Oluşturun

Kalitesi sayesinde marka bilinirliğini her geçen gün artıran firmanın ürünlerini uygun fiyatlara temin edebilmek, satış ekibi oluşturarak prim hesabıyla kazanç planına dâhil olabilmek için Farmasi üyelik  yapmanız gerekmektedir. Bunu firmanın internet sitesi üzerinden kendiniz gerçekleştirebileceğiniz gibi çevrenizde firmanın ürünlerinin satış danışmanlığını yapan bir kişiden de yardım alarak onun vasıtasıyla da gerçekleştirebilirsiniz.  İnternet üzerinden Girişimci Ol butonu aracılığı ile istenen bilgileri doldurmanız herhangi bir üyelik ücreti ödemeden sisteme kayıt olabilmeniz açısından yeterlidir.

İnsanların firmanın ürünlerini satmak noktasında merak ettikleri hususlardan birisi de verilen siparişlerin kendilerine ne zaman ulaşacağıdır. Özellikle bu durum ürünlerin satışının başka birisine gerçekleştirilmesi durumunda önemli olmaktadır. Farmasi Üyelik hesabınızdan verdiğiniz siparişler sistem üzerinde 3 – 7 iş günü içerisinde adrese teslim edilecektir bilgisi yer alsa da genellikle bahsedilen minimum sürelerde herhangi bir yoğunluk olmaması, araya resmi tatil girmemesi durumunda siparişler adresinize teslim edilmektedir. Özellikle hafta sonları 90 TL puan ve üzeri siparişlerinizde firmanın çalışıyor olduğu Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo firması fark etmeksizin ücretsiz kargo olması acil bir siparişiniz olmaması durumunda beklediğinizde ekstra maliyetlerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Farmasi Üyelik noktasında araştırma yapan kullanıcıların Farmasi Danışmanı tanımı ile sık karşılaştıkları bilinmektedir. Merak edenler için sisteme kayıt olan ve sipariş veren herkesin danışman olarak tanımlandığını söyleyebiliriz. Sipariş limitlerinin yükselmesi farklı unvanlar elde edilmesini sağlamaktadır. Limitler aylık olarak hesaplanmakta ve hesaplama kriterleri arasında kişinin kendi siparişleri ve alt üyelerinin verdiği siparişler dâhil edilmektedir.

FARMASİ ÜCRETSİZ ÜYELİK KAYIT BAŞVURU

Farmasi Ücretsiz Üyelik