Farmasi ne kadar kazandırır şeklinde birçok soru alıyoruz. Bu konuda merak edenlerin aklındaki soruyu gidermek istiyorum.

Öncelikle şu belirtelim: Farmasi’ye üye olduğunuzda nakit kazanç amacınız olmasa bile ürünleri her zaman indirimli alır ve her zaman kazançlı çıkarsınız.

İndirim dışında nakit gelir elde etmek istediğinizde 2 şekilde kazanmanız mümkün:

İlk seçenek Farmasi ürünlerini tavsiye ederek, isteyenlere katalog fiyatı üzerinden verip aradığı farkı kar olarak kazanırsınız. Ayrıca ürün hediyeleri de kazanırsınız.

İkinci seçenek başkalarını üye yaparak onların yaptığı satışlardan %22’ye kadar prim elde edersiniz. Üye sayınız arttığı zaman çok yüksek miktarlarda kazanç elde etmeniz mümkün olur.

Aylık 500TL, Aylık 1000TL, Aylık 2500TL, Aylık 5000TL, Aylık 10000TL
Sadece bu kadar mı?

Hayır, seviyenizi yükselttikçe Aylık 30.000TL,  Aylık 50.000TL, Aylık 100.000TL
Hayal gibi değil mi 🙂 Öyle, ama değil.

Bize hedefinizi ve ihtiyaçlarınızı söyleyin, size ne kadar ve nasıl çalışmanız gerektiğine dair bir plan çıkartalım. Hayallerimize birlikte ulaşalım.

Sizi Arayalım!
3 dakikanız varsa, Temsilcimiz sizi arayıp kazanç sistemiz hakkında bilgilendirsin!

Farmasi Ücretsiz Üyelik FORMU DOLDUR BİZ SİZİ ARAYALIM.

Farmasi ücretsiz üyelik – Farmasi Üye ol – Farmasi Kadın
Farmasi Ücretsiz Üyelik için sitemizi ziyaret edip hemen Ücretsiz Farmasi Üye Ol. Giriş Yapıp Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra Farmasi Üyelik bilgilerinizin doğruluğu üyeliğinizin aktifliği, Farmasi iletişim bilgileriniz ile sizi arayıp Farmasi Üyelik, Farmasi katalog, siparişler ve Farmasi hakkında bilgi verilecektir.