Farmasi’ye üye olarak hem yaşam standartlarınızı değiştirebilir hem de geniş bir çevreye sahip olabilirsiniz. İşiniz aracılığı ile farklı ortamlarda bulunma imkanına sahip olursunuz. Aynı zamanda satış danışmanlığı yaptığınız için ürünleri %30 indirimli satın alabilirsiniz. Hatta indirimli satın aldığınız ürünleri satarak kendinize kazanç sağlamış olursunuz. Farmasi üyesi olmanın 18 yaşını doldurmak dışında hiç bir şartı yoktur. Her ilden ve sektörden kişiler Farmasi üyesi olabilir.

Nasıl Farmasi Üyesi Olunur?

İster Farmasi’nin web sitesi isterseniz danışmanlar ile üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Web sitesinden üyelik için sayfada ki başvuru formunu doldurarak online üyeliğinizi başlatmış olursunuz. Sadece bir defalığa mahsus 1 ile 10 TL arasında kayıt ücreti alınır. Bu ücret karşılığında Farmasi size hediye ürün göndermektedir.
Danışman ile beraber üyelik işlemlerini gerçekleştirmek en doğru tercih olacaktır. Çünkü karşılaşacağınız her hangi bir sorun karşısından hızlı çözüme ulaştırarak Farmasi üyelik işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz.

Farmasi Üyesi Olmanın Avantajları Nelerdir?Ürünleri %30 indirimli satın alabilirsiniz.
Satışlardan %30 kar elde edersiniz.

Farmasi’nin indirimli ürünlerini satın alabilirsiniz.
Satışlarınızın karşılığında hediyeler kazanırsınız.
Yeni üyeler alarak prim kazanırsınız.
Kendi işinizin patronu olursunuz.
Sosyal çevreniz genişler.
Güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

Ek iş ve ek gelir imkanı sunan Farmasi ile kendi işinizi kendiniz yöneteceksiniz. Hem eğlendiren hem de para kazandıran bir iş arıyorsanız bu iş tam size göre. Hemen üye olup kazanmaya başlayın, Farmasi’nin ayrıcalıklarından yararlanın.

Farmasi Temsilcisi Nasıl Olunur
Farmasi Ücretsiz Üyelik için sitemizi ziyaret edip hemen Ücretsiz Farmasi Üye Ol. Giriş Yapıp Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra Farmasi Üyelik bilgilerinizin doğruluğu üyeliğinizin aktifliği, Farmasi iletişim bilgileriniz ile sizi arayıp Farmasi Üyelik, Farmasi katalog, siparişler ve Farmasi hakkında bilgi verilecektir.