Farmasi şikayet hattı ve şikayet konusunda en hassas şirketlerden biridir. Farmasi hakkında, Farmasi üyeleri, liderleri, müdürleri hakkında yaşanabilecek sorunların tümüne samimiyetle yaklaşmaktadır. En kısa sürede çözülebilmesi için tüm aksiyonları almaktadır.

Farmasi çatısı altında milyonlar bulunmaktadır, her geçen gün binlerce kişi katılmaktadır. Bazen Farmasi’nin elinde olmayan sebeplerden dolayı yada Farmasi’nin bilgisi dışında gelişen durumlardan dolayı sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Bu süreç doğal ve olabilecek süreçlerdir. Burd önemli olan Farmasi’nin bu soruna çözüm odaklı yaklaşıp yaklaşmadığı dır.

Farmasi, şikayet geldiğinde Farmasi temsilcisine, Farmasi üyesine yada Farmasi kullanıcısına şikayet hattından hemen ulaşarak sorunu çözmeye çalışır. Sorun nerede ve sorun ne ise ortadan kaldırmaya, sorunu gidermeye çalışır.

Bir Türk firmasına, Yerli ve Milli bir firmaya yakışır şekilde, Farmasi üyesi yada Farmasi kullanıcılarını en üst düzeyde önemser ve değer verir.

Farmasi’de karşılaştığınız sorunlarla ilgili lütfen bize ulaşın en kısa sürede tarafınıza ulaşalım ve sorun ne ise ortadan kaldırmaya çalışalım.

Farmasi’nin resmi web sitesinden de ulaşabileceğiniz gibi sayfamızda bulunan iletişim formundan bize de yazabilirsiniz.

Farmasi Şikayet Hattı