Farmasi sponsorlarının, danışmanlarının, üyelerinin primlerini her ayın 20 (Yirmi) sinde kişisel sayfalarında belirttikleri banka hesaplarına yada Farmasi kişisel sayfalarına yatırır. Prim ödeme günü her ayın 20’sidir.

Fatura kesenler, yani vergi mükellefi olan Farmasi girişimcileri ise; Prim faturalarını her ayın 20’sinde keserek, her ayın 27 (Yirmiyedi)’sinde kdv ve stopaj ödemelerini alırlar. Belirtilen ay içerisinde Farmasi tüm prim hak edişini yatırır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda ilk iş günü yatırılır.

Bayram tatillerinde Farmasi yönetim kurulu tarafından uygun görülmesi ve bankaların açık-kapalı yada müsaitlik durumuna göre bayramdan öncede yatırabilir. Bu tarihler dışında herhangi bir prim ödemesi gerçekleştirmez.

75 Tl ve üzerindeki her kazanç, sistemde belirtilen banka hesabına yatırılır. Farmasi sistemine herhangi bir banka bilgisi girilmemesi durumunda prim hak edenin Farmasi kişisel sayfasına hak edilen miktar yatırılır.

Daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan iletişim formundan bizlere yazın. Size hemen dönüş yapalım ve tüm istediğiniz bilgileri aktaralım.

Farmasi Prim Ödeme Tarihleri