Farmasi Nutriplus Multivitamin Portakal Aromalı

MULTİVİTAMİN NEDİR ?

Multivitaminler yediğimiz yiyeceklerden alamadığımız vitaminleri daha kısa yoldan almamızı sağlayan takviye edici gıdalardır. Multivitaminler vitamin eksikliğinde kullanılmaktadır.

Düzensiz beslenme alışkanlıklarımız, hoşlanmadığımız yiyecekler, sağlıksız beslenme gibi sebeplerden dolayı insan bünyesinde vitamin eksikliği oluşmakta ve vücut direnci düşmektedir. Kendimizi daha kuvvetsiz ve halsiz hissetmemize yol açan bu vitamin eksiklikleri erken hastalığa yakalanmaya sebep olmaktadır.

Vücudumuzdaki vitamin eksikliğini gidermek, bünyemizi güçlendirmek ve sık sık hastalanmamak için vitamin depolarımızı doldurmalıyız.

İÇERİĞİNDE NE GİBİ VİTAMİNLER VAR?

Nutriplus Multivitamin içeriğinde Vitamin E, Kalsiyum, Vitamin B3, Çinko, Vitamin B6, Vitamin B2, Demir, Vitamin B1, Folik Asit,  Vitamin B5, Vitamin A, Vitamin K1, Biotin, Vitamin C, Vitamin D3 ve Vitamin B12 bulunur.

MULTİVİTAMİN ÇOCUKLARDA NİÇİN KULLANILMALIDIR ?

Çocuk sahibi ebeveynler çocuklarının sağlıklı bir ömür geçirmelerini isterler. Bunun için çocuklarınız hastalandığında telaşlanıp hemen doktora getirip uygun tedavi-ilaç önerilerini aldıktan sonra sağlıklarını geri kazanmaları sağlanır. İçerisinde zengin vitaminler bulunduran bu multivitamini çocuklarınıza verdiğinizde hastalıklara karşı daha dirençli olacak, bağışıklık sistemi güçlenecektir. Çocuklarınızın sağlıklarını korumasına yardımcı olarak nutriplus multivitamini kullanmalarını öneriyoruz.

Çocuklarınız bu sayede daha sağlıklı bireyler olarak günlük yaşamlarına devam edecektirler. Daha güçlü bir bünyeye sahip olup, fiziksel anlamda da hızla gelişecektirler.

NUTRİPLUS MULTİVİTAMİN PORTAKAL AROMALI NASIL KULLANILMALIDIR ?

Takviye edici gıda olarak günde 10(on) mililitre(2 tatlı kaşığı) kullanılması tavsiye edilmektedir. Portakal aromalı bu şurubu doktor veya diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanabilirsiniz.

HANGİ YAŞ ARALIĞINDA KULLANILMALIDIR?

4-10 yaş grubunun Nutriplus Multivitamin Şurubunu kullanılması tavsiye edilir.

Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvuru Yap

Farmasi Nutriplus Multivitamin Portakal Aromalı