Farmasi Nar Paketi, Farmasi üyelerine 200 tl ve üzeri alışverişlerinde 39.99 tl ye, indirimli ürünlerin bulunduğu 2. sayfanın en altında bulunmaktadır. Farmasi üyeleri 200 tl puan ve üzeri alışverişlerinde 39.99 tl ye alabileceklerdir.

Farmasi Nar Paketi; sunulan ürünlerin yenilenme sürecinden dolayı bir süredir satıştan geçici olarak kaldırılmıştı. Farmasi Nar Paketi yenilenerek Farmasi üyelerine sunulmuştur.

Farmasi Nar Paketi 8 sürpriz ürün içermektedir ve prim değeri bulunmamaktadır. Prim değerinin olmamasının nedeni; Farmasi Nar Paketini zaten çok uygun fiyata sunmaktadır. Doğal olarak bu değerin üzerine prim vermesi ürün / fiyat aşamasında mümkün görünmemektedir.

Farmasi Nar Paketi alanlar, bu ürünleri sattıklarında %100 ve hatta daha fazla kazançlar elde etmektedirler. Farmasi Nar Paketi içerisinden çıkan ürünleri normal olarak sepetinize eklediğinizde, Farmasi Nar Paketine oranla, çok daha yüksek ücret çıkabilmektedir.

Farmasi Nar Paketi 8 sürpriz ürün içermektedir. Ürünlerin içeriği, neler olduğu bilinmemektedir. Kimi zaman parfüm, fondöten..vb değeri yüksek ürünler dahi çıkabilmektedir. Alışveriş tutarınızın 200 tl puan altında kalması durumunda ekranda Farmasi Nar Paketi çıkmayacaktır.

Paket görselinde bulunan ürünler tamamen örnek olarak sunulmuştur. Gelecek olan Farmasi Nar Paketi ile farklılık gösterebilmektedir.

‘Farmasi’den aldım bir tane eve geldim 8 tane’ sloganı söylense abartılmamış olur. Farmasi Nar Paketi sadece satıcılar tarafından değil aynı zamanda kullanıcılar tarafından da çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir.

Ürünün tanesi 4.99 tl’ye gelmektedir. Katlamalı olarak alınamaktadır, katlamalı değildir. Her 200 tl puan ve üzeri alışverişte 1 Farmasi Nar Paketi alınabilmektedir. Dilerseniz defalarca 200 tl puan ayrı ayrı sipariş oluşturarak alabilirsiniz fakat tek siparişte ancak 1 adet Farmasi Nar Paketi alabilirsiniz.

Sizlerde Farmasi Nar Paketi almak ve Farmasi Nar Paketi hakkında en güncel bilgiye ulaşmak için sayfamızda bulunan form yada whatapp butonu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Size hemen dönüş yapılacaktır ve istediğiniz tüm bilgiler aktarılacaktır.

Farmasi Nar Paketi Yeni 2020