Farmasi hoş geldin kampanyası, Farmasi’nin yeni üyelerine özel hazırlanmış bir hediye kampanyasıdır. Bir girişimci bu kampanyadan 3 ay boyunca yararlanabilir. Her ay bir veya birden fazla hediye kazanabilir. Girişimcinin Farmasi hoş geldin kampanyasının tamamında faydalanabilmesi için 3 ay boyunca aylık en az 180 TL puanlık alışverişler yapması gerekir.

Kampanya Hediyeleri

Farmasi Hoş Geldin Kampanyası

Üye olan bir girişimci sipariş verdiği ilk ay kişisel olarak 180 TL Puanı geçtiğinde hediye olarak Bianca EDP Kadın Parfümü (50 ml) kazanır.

İlk kampanyadan faydalanan girişimci sipariş verdiği ayı takip eden ayda 180 TL puanı geçtiğinde hediye olarak iki kat etkili at kestanesi balsamı (250 ml) ve Dr C Tuna Sarımsaklı şampuan (500ml) hediyelerini kazanır.

İlk ve ikinci ay hoş geldin kampanyalarından faydalanan bir girişimci, üçüncü ayında yine kişisel 180 TL puanı geçerse Theros EDP (50ml) ve Glamorous EDP (50ml) parfümlerini kazanır. Bu hediyelerle birlikte Farmasi hoşgeldin kampanyası son bulur.

180 TL puan geçildiğinde hediyelere otomatik olarak sepetinize eklenir. Hediyelerin eklenip eklenmediğini satın al sayfasının ikinci bölümü olan kampanyalı ürünler bölümünden ve ödeme ekranındaki fatura bölümünden kontrolünü yapabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Farmasi Hoş Geldin Kampanyası Dışında Kalırsınız

Sipariş verdiğiniz ilk ay 180 TL puanı geçemezseniz Farmasi hoş geldin kampanyası tamamen iptal olur. İlk ay 180 TL puanı geçip hediyeyi aldınız fakat sonraki ay 180 TL puana ulaşamazsanız ikinci ve üçüncü ay hediyelerini alamazsınız. Yani bu kampanyadan yararlanabilmek için peş peşe üç ay en az 180 TL puan girilmesi şarttır. Ay içerisinde parça parça siparişlerinizi girebilirsiniz. Tek seferde 180 TL puan yapmanıza gerek yoktur.

Farmasi hoşgeldin kampanyası ve diğer Farmasi kampanyalarından faydalanmak, ürünleri indirimli fiyattan satın almak için Farmasi üyesi olmanız gerekmektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak için aşağıdaki Farmasi üyelik formundan bize ulaşabilir ve Farmasi üyelik formunuzu Whatsapp yoluyla size gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Farmasi’ye üyelik ücretsizdir. Üye olduktan sonra herhangi bir sipariş girme, alışveriş yapma, üye ekleme, kota doldurma veya başka bir iş yapma gibi zorunluluğunuz yoktur. Dilediğiniz gibi üye olur ve ister müşteri, ister kazanç sağlamak için çalışmalar yapabilirsiniz.

Farmasi Hoş Geldin Kampanyası Şartları
Farmasi Ücretsiz Üyelik için sitemizi ziyaret edip hemen Ücretsiz Farmasi Üye Ol. Giriş Yapıp Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra Farmasi Üyelik bilgilerinizin doğruluğu üyeliğinizin aktifliği, Farmasi iletişim bilgileriniz ile sizi arayıp Farmasi Üyelik, Farmasi katalog, siparişler ve Farmasi hakkında bilgi verilecektir.