FarmasAras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Bunlara Ptt kargo da eklenmiştir. Siparişi onaylama aşamasına geldiğinizde sayfa da kargo seçenekleri belirecektir. İstediğiniz kargo firmasını seçerek kapınıza kadar ürünlerinizi getirtebilirsiniz.

Alışveriş esnasında ödemeyi gerçekleştirseniz ayrıca bi ücret tarafınızdan talep edilmez. Fakat kapıda nakit ödemek istiyorsanız 4.99 tl kapıda ödeme ücreti yansır.

Kargo firmaları asıl işinin taşımacılık olduğunu, 2. bi hizmet verdiğinden dolayı, bu hizmetin ücretini istediğinden dolayı bu rakam yansımaktadır.

Bir diğer kargo şirketi olan ‘Ptt’ kargo ile şirketimizin görüşmeleri sonuçlanmıştır. Artık Ptt kargo ile de Farmasi ürünlerinizi kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Farmasi sayfanızdan alışverişinizi sonlandırma aşamasında bu kargo firmalarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Sadece diğer kargo firmalarını seçtiğinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ptt kargo seçildiği takdirde kapıda ödeme seçeneği ortadan kalkmış olacaktır.

Detaylı ve güncel bilgi için lütfen tarafımıza ulaşın. Size hemen dönüş yapalım ve Farmasi hakkında merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayalım.

Farmasi Hangi Kargo İle Çalışmaktadır?
Farmasi Ücretsiz Üyelik için sitemizi ziyaret edip hemen Ücretsiz Farmasi Üye Ol. Giriş Yapıp Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra Farmasi Üyelik bilgilerinizin doğruluğu üyeliğinizin aktifliği, Farmasi iletişim bilgileriniz ile sizi arayıp Farmasi Üyelik, Farmasi katalog, siparişler ve Farmasi hakkında bilgi verilecektir.