Farmasi de üye girişi üç yöntemle yapılır.

  • Aktif farmasi sponsoru üzerinden yapılan farmasi üye girişi.
  • Hızlı kayıt ile yapılan farmasi üye girişi.
  • Farmasi resmi web sitesi üzerinden yapılan farmasi üye girişi.

Birinci yöntemde farmasi üyesi olacak girişimci linkindeki ön başvuru formunu doldurur.

Aktif sponsor veya deneyimli bir temsilci sizinle iletişime geçer. Farmasi danışman girişi için gerekli bilgileri alır. Bu bilgileri sisteme kayıt eder. Üyeliğinizi deneyimli bir sponsor altına ekler. Üye girişi için daha sonra kullanacağınız kullanıcı adınız ve şifreniz telefonunuza iletilir. Daha sonra farmasi üye giriş işleminiz tamamlanmış ve hazır olmuş olur.

İkinci yöntemde farmasi üyesi olacak girişimci aşağıdaki hızlı kayıt linkinden https://www.farmasiint.com/pages/customer/newcustomer?RefGuid=6f4ec774-3df1-4dfe-8634-f9ad491b42b8 kaydını hızlıca gerçekleştirebilir. Linke tıkladığınızda ekranınıza gelecek görüntüde ilgili yerler doldurulur. Alt kısımdaki kutucukları da işaretleyip kaydet butonuna bastığınızda farmasi de kullanacağınız kullanıcı adınız ve şifreniz telefonunuza iletilir.

TC Kimlik numarasını sponsora vermek istemeyen farmasi girişimci adayları ikinci yöntem olan hızlı kayıt seçeneğini tercih edebilirler.

farmasi hızlı kayıt formu

FARMASİ HIZLI DANIŞMAN KAYIT İLE HAZIRSINIZ

Üçüncü yöntemde ise farmasi üyesi olacak girişimci farmasi resmi web sitesi https://farmasiint.com adresinde sağ üst köşede bulunan Girişimci Ol butonunu tıklayarak işlemlerini gerçekleştirebilir. Girişimci Ol butonunu tıkladığında önünüze gelecek olan sayfada ilgili yerleri doldurularak farmasi üyeliğiniz tamamlanmış olur.

farmasi girişimci girişi

Resmi web sitesi sizi uygun gördüğü sponsorun altına ekler. Farmasi danışman girişi için bu üç yöntem içerisinde ilk iki yöntemi tavsiye ediyoruz. Çünkü ilk iki yöntemde deneyimli, işi bilen ve aradığınızda anında ulaşabileceğiniz bir sponsorun altına eklenirsiniz. Üçüncü yöntemde farmasi sizi uygun gördüğü herhangi bir sponsorun altına ekler.

Bir milyonu aşkın girişimcinin yaptığı gibi sizde Farmasi kariyer fırsatlarını değerlendirip hem keyifli zaman geçirin hem de para kazanın. Farmasi üye girişi veya farmasi kayıt ol işlemlerinizi yapın ve kariyer yaparak hayallerinize kavuşun.

Farmasi’ nin kazanç ve fırsatlarla dolu dünyasında siz de yerinizi alın.

Farmasi Danışman Girişi