Farmasi ürünlerinin arasında en sık tercih edilenlerin başında kısa sürede sonuç vermesiyle insanların beklentilerini karşılıyor olması ve uygun fiyat politikasıyla Farmasi Aydınlatıcı Krem gelmektedir. Uzun yıllar süren çalışmalar sonrasında geliştirilen ve özel bitki karışımlarından elde edilen ürün kişide beklentisi olan daha genç, daha beyaz ve bunların yanında lekesiz ve pürüzsüz cildin oluşmasına olanak sağlamaktadır. Bebeklerin cildinde hissedilen ipeksi yapı ve yumuşaklık düzenli kullanım sonrasında oldukça makul sürelerde kişinin cildinde hissedilmektedir. Ürünlerin kullanım süresinin ve şeklinin daha sonra detaylı bir şekilde ele alacağımız düzende devam edilmesi sonrasında cildin istenmeyen yağ kalıntılarından, lekelerden ve hatta çillerden arındırılması mümkün olacaktır. Ürünün kullanımı yağlı, kuru ve karma ciltler için uygundur.

FARMASİ AYDINLATICI KREM FAYDALARI

Farmasi Aydınlatıcı Krem bahsettiğimiz etkilerini içeriğinde bulunan nar ekstratı ve B3 vitamini etkisiyle sağlamaktadır. Cildin beslenmesini provitamin B5 vitamini ve E vitamini etkisiyle gerçekleştirmektedir.

  • İçeriğinde bulunan Shea yağı ve Badem Yağı ile sayesinde cilt kuruluğunun önüne geçmektedir.
  • Düzenli bir kullanım sonrasında cildi çevresel etmenler nedeniyle yaşadığı olumsuzluklardan korumakta ve kısa sürede yumuşak bir his elde edilmesini sağlamaktadır.
  • Ciltte yaşa ve farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan kararmaların önüne geçmektedir.
  • Günümüzde hem kadınlar hem erkekler tarafından önemsenen pürüzsüz cilt özel bitki karışımı sayesinde oldukça ekonomik bir şekilde halledilmektedir.
  • Cilt yapısının Farmasi Aydınlatıcı Kremkullanım haricinde yenilenmesine göre çok daha hızlı bir şekilde yenilenmesini ölü derinin atılmasına yardımcı olarak fayda sağlamaktadır.
  • Doğal bir cilt nemlendirici olan Shea yağı ve içeriğinde bulunan A, E ve F vitaminlerinin etkisiyle dolaşımı desteklemektedir.
  • Cildin doğal bir tonu vardır ve zaman içerisinde bu tonlamada dengesizlikler yaşanmaktadır. Ürün elastikiyet sağlayarak cilt tonunun dengelenmesinde de aktif rol almaktadır.
  • Ürün anti-inflamatuar olarak da bilinmektedir. Bu terim bağışıklık sisteminizin güçlendirilmesi ve buna bağlı olarak tatbik edilen bölgelerdeki rahatsızlıklarla, düzensizliklerle savaşma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.
  • Ürün cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaktadır.
  • Cildin nem seviyesinin arttırılmasına yardımcı olmaktadır.

FARMASİ AYDINLATICI KREM KULLANIM ŞEKLİ

Ürünün kullanım şekli birçok muadil ürüne kıyasla oldukça kolaydır. Bu da kullanım zorluğu nedeniyle tercih etmeyen kişilerin dahi ürünü tercih etmelerinin önünü açmaktadır. Yüz bölgesine ve boyun bölgesine daha sık tatbik edilen kremin günde 2 kez kullanımı bahsettiğimiz avantajları sağlamaktadır.

Muadil kremlerin geneli güneşlenme sonrasında ve makyaj öncesinde kullanılamazken Farmasi Aydınlatıcı Kremin güneşlenme sonrasında ve makyaj öncesinde dahi kullanımı uygundur. Makyaj yapmadan önce kremi kullanım şekli detaylarında belirttiğimiz şekilde kullanıp üzerine makyaj yapmanız mümkündür. Makyaj öncesi kullanılabiliyor olmasının kullanıcıya kullanım kolaylığı avantajı verir. Hafif yapısı nedeniyle de cilt tarafından kolay bir şekilde emilir.

Farmasi Aydınlatıcı Krem
Farmasi Ücretsiz Üyelik için sitemizi ziyaret edip hemen Ücretsiz Farmasi Üye Ol. Giriş Yapıp Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra Farmasi Üyelik bilgilerinizin doğruluğu üyeliğinizin aktifliği, Farmasi iletişim bilgileriniz ile sizi arayıp Farmasi Üyelik, Farmasi katalog, siparişler ve Farmasi hakkında bilgi verilecektir.