Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi 100ml

Gergin ve stresli geçen bir günün ardından vücudumuzu yatıştıracak ve yorgunluğunu alacak bir masaj deneyimi sunan Farmasinin eşsiz ürünü At Kestanesi yoğun masaj kremi yoğun gevşeme sağlıyor. İçerisindeki At Kestanesi özleri ve Keklik Üzümü yağı ile harmanlanmış özel formülü daha da yoğunlaştırılmış yenilenmiş yeni hacmi ile gözeneksel temizlik ve ferahlık vaadediyor.

Vücuda masaj hareketleri yapılarak uygulanan bu ürün cildinize hem yumuşaklık hem de ferahlık katar. Günlük olarak sabah ve akşam rahatlıkla kullanılabilen at kestanesi özlü masaj kremi cildin tüm gün kaybettiği nemi geri kazanmasına ve gözeneklerin nefes almasına yardımcı olacaktır.

Pek çok krem vücut tarafından emilme problemi yaşar. Bu da cildin günlük olarak kazanması gereken nemi almasına olanak tanımaz. Farmasi At Kestanesi özlü yoğun masaj kremi cilt tarafından rahatlıkla emilir ve yumuşak bir dokuya kavuşturur. Kuru ve yıpranmış görünümlü cilde eski canlılığını geri kazandırır. Yorgun hissedilen bölgeye masaj yardımıyla bir miktar uygulanarak ovalanır. Gözlere temasından sakınınız. Eğer temas ederse bol su ile yıkayınız.

Bitkisel ve doğal özler içermesi ciltte kızarıklık ya da tahrişe sebep olmuyor. Yoğun rahatlama ve ağrıları dindirme özelliği ile Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi tüm cilt tiplerine uygundur. Ürün Kodu: 1103267

Neden At Kestanesi Özlü Masaj Kremini Kullanmalıyım?

At kestanesi içerisinde damarları sıkılaştıran ve hücreleri yenileyen bir etken barındırır. Yaş ilerledikçe ciltte gevşeme ve gerginliğin azalması ile kırışıklıklar meydana gelir. At kestanesi özü ise yaşlanmaya karşı oluşan gevşeme ve kırışıklığı zamanla azaltır ve cilde sıkılık kazandırır. Düzenli kullanımında kan dolaşımına hız katar ve cilde gözle görülür sıkılık kazandırır.

İçindeki bitkisel özlerle beraber uygulanan bölgedeki ağrı ve sızıyı aza indirir. Herhangi bir vücut ağrısı, çatlama, burkulma anında da masaj yöntemiyle bölgeye iyice sürülebilir. Bel, boyun ağrılarına birebirdir. Bilinen ağrı kesici yapısı sebebiyle bu tarz kozmetik cilt ürünlerinde kullanılmaktadır.

Yorgun geçen bir günün sonunda rahatlama ihtiyacı isteyen vücudunuza duşun ardından masaj yaparak uygulayacağınız bir miktar Farmasi At Kestanesi Özlü Yoğun Masaj kremi istediğiniz gevşeme ve yenilenmeyi size sunacaktır. Sadece ağrının olduğu bölgeye ve o süreçte değil günde iki ya da üç kere rahatlıkla uygulanabilir. Kılcal damarların çatlaması ile oluşan kırmızı görünümü azaltan içeriğe de sahiptir.

Farmasinin yeni çıkardığı At Kestanesi Yoğun Masaj Kremini uygun fiyatlar ile site üzerinden hesap oluşturarak sipariş olarak verebilirsiniz. Farmasi ile cildiniz emin ellerde.

Farmasi At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi 100ml

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Ücretsiz Üyelik için sitemizi ziyaret edip hemen Ücretsiz Farmasi Üye Ol. Giriş Yapıp Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra Farmasi Üyelik bilgilerinizin doğruluğu üyeliğinizin aktifliği, Farmasi iletişim bilgileriniz ile sizi arayıp Farmasi Üyelik, Farmasi katalog, siparişler ve Farmasi hakkında bilgi verilecektir.