Farmasi 150 günde 150 Altın Müdür; Farmasi’nin Haziran 2020’yi %15, %18 ve 1. ay, 2. ay, 3. ay, 4. ay Müdür olmuş olanların yararlanabileceği, yeni açıklamış olduğu eğitim ve kariyer yükselme programıdır.

Ağustos 2020’de %15, %18 olmuş ve Ağustos 2020’de Müdür ünvanına çıkmış olanlara uygulanacak olan eğitim programına katılmaya hak kazananlara Farmasi tarafından bilgilendirme sms’leri gönderilmektedir.

Eğitim programına katılmaya aday olanlar, Farmasi tarafından bilgi testine tabi tutulacaklardır ve 150 kişi seçilecektir. 150 günde 150 kişinin Altın Müdür olabilmesi, ekibinin ve kendinin satış, ekip yönetimi, doğrudan satış hakkında; Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesinde sertifikalı eğitimine ücretsiz katılacaklardır.

Farmasi kişisel sayfalarında bulunan ‘Frm Eğitim’ butonunun içerinde bulunan ürün eğitim videolarından, Farmasi sistem bilgileri hakkında zaman zaman online sorular cevaplayarak, Farmasi üyeleri puan toplayacaklardır. En yüksek puanı toplayan 150 kişi, 150 günde Altın Müdür eğitim programına katılacaklardır.

Farmasi 150 günde 150 altın müdür kampanyasına katılanlara Farmasi tarafından üye desteği verilmektedir. Bu üyelere de ‘Farmasi Root’ kayıt denir. Farmasi Root’a kayıt olmuş olan kişiler projede başarılı olanlara verilmektedir. Farmasi tarafından aynı zamanda 150 günde 150 altın müdür projesine katılan ekibe ayrıca kampanyalar da düzenlenmektedir.

Altın Müdür Ne Demek?

Altın Müdür; Farmasi’de %21 seviyesine ulaşmış ve alt ekibinde kendisine direk bağlı, ilk nesilde %21 seviyesine ulaşmış 2 ayrı koldan müdürü bulunan kişiye Altın Müdür denir.

150 günde 150 Altın Müdür eğitim programı hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan iletişim kanalları aracılığı ile bize ulaşın. En kısa sürede sizlere dönüş yapalım ve tüm bilgileri aktaralım.

Farmasi 150 Günde 150 Altın Müdür Nedir?
Farmasi Ücretsiz Üyelik için sitemizi ziyaret edip hemen Ücretsiz Farmasi Üye Ol. Giriş Yapıp Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra Farmasi Üyelik bilgilerinizin doğruluğu üyeliğinizin aktifliği, Farmasi iletişim bilgileriniz ile sizi arayıp Farmasi Üyelik, Farmasi katalog, siparişler ve Farmasi hakkında bilgi verilecektir.